De excursies zijn in blauw weergegeven
BZ
    =  Bezoekerscentrum (ter plekke te boeken). 
VVV =  VVV kantoor Reeweg - Reserveren bij kantoor VVV, tel. 0519 - 531 233.
LW   = Activiteiten voor kinderen / jongeren door Lytje Willem


Vandaag:

22   'Skaad oer it Waad' (muziek) - COS, 19.30 uur
22   Slot van het Zeekunstfestival

Morgen:

23   Gyas Waddenrace voor Longfonds, 10.00 uur
23   Excursie Jutten en schelpen zoeken VVV, 11.00 uur
23   Excursie Vogels kijken - BZ, 10.30 uur
23   Excursie Balgexpres - BZ, 13.30 uur
23   Excursie Bezoek aan Vogelringstation - BZ, 14.00 uur
23   Laatste openingsdag paviljoen Paal 3

Maandag:

24   Start van weg- en rioolrenovatie
24   Excursie Huifkartocht - BZ, 14.00 uur
24   Start Leeskring 2 - Bibliotheek, 20.00 uur

25   Excursie Vogels kijken voor beginners VVV, 10.00 uur
25   Excursie Grazers in de duinen - BZ, 10.00 uur
25   Start Leeskring 3 - Bibliotheek, 10.00 uur
25   Excursie Huifkartocht - BZ, 14.00 uur
25   Start Leeskring 1 - Bibliotheek, 20.00 uur
25   Wijnproeverij - Kleur aan Zee, 20.30 uur
26   Excursie Leer het eiland fietsend kennen VVV, 11.00 uur
26   Cultuur historische dorpswandeling olv Arend Maris, VVV, 14.00 uur
26   Excursie Huifkartocht - BZ, 14.00 uur
26   Excursie Bezoek aan Vogelringstation - BZ, 14.00 uur
26   Excursie Balgexpresw - BZ, 15.00 uur
26   Filmhuis aan Zee (Over Jan Loman en de Waddenvereniging)  - Dorpshuis, 20.00 uur
27   Excursie Natuurexcursie olv Kees van der Wal - VVV, 13.30 uur
27   Excursie Huifkartocht - BZ, 14.00 uur
27   Excursie Balgexpres - BZ, 14.00 uur
28   Excursie Huifkartocht - BZ, 14.00 uur
28   Excursie Balgexpres - BZ, 16.00 uur
28   Arend Maris vertelt over de zeevaartschool - Koningshuis, 21.00 uur
29   Start Internationaal kamermuziekfestival (t/m 4 oktober)
29   Excursie Leer het eiland fietsend kennen VVV, 11.00 uur
29   Excursie Huifkartocht - BZ, 14.00 uur
29   Excursie Balgexpres - BZ, 16.30 uur
29   Excursie Wadexcursie - BZ, 18.00 uur
30   Excursie Wadexcursie  VVV, 08.00 uur
30   Excursie Vogels kijken - BZ, 11.00 uur
30   Excursie Jutten en schelpen zoeken VVV, 11.00 uur
30   Excursie Huifkartocht - BZ, 13.00 uur
30   Excursie Bezoek aan Vogelringstation - BZ, 14.00 uur
30   Excursie Balgexpres - BZ, 17.30 uur


- Oktober

Oktober: Maand van de geschiedenis
01   Film 'Stiller om de Noord' - Dorpshuis, 10.30 uur
01   Start inschrijving voor Monnikenloop 2019
02   Koffieochtend (ouderenwerk) - Koningshuis, 10.00 uur
02   Fietstocht langs alle haiku's van Jan Loman, 10.30 uur
02   Spreekuur dierenarts, Reddingsweg 23, 10.30 - 12.00 uur (op afspraak: 0519 - 292526)
02   Raadsvergadering - Gemeentehuis, 20.00 uur
03   Spreekuur leden B&W - 09.00 - 10.00 uur (op afspraak: 0519 - 535050)
03   Spreekuur schuldhulpverlening (op afspraak: 0511 - 426161 tussen 09.00 -11.00 uur)
03   Haiku workshop - Bibliotheek, 10.30 uur
03   Eten bij Hotel Van der Werff (ouderenwerk), 11.30 uur
03   Ophalen oud papier - Dorp, vanaf 19.00 uur
05   Eise Dobbinga over de veerdienst vroeger en nu - Koningshuis, 21.00 uur
12   LW Simultaan schaken (6 - 16 jaar) - Tox Bar, 20.30 uur
13   LW GrandPrix Keugdschaaktoernooi (6 - 16 jaar) - Hotel Van der Werff, 12.30 - 17.00 uur
13   LW Dikso (6 - 12 jaar) - Kittiwake, 19.00 uur
16   Excursie Jutten en schelpen zoek (Duits) VVV, 11.00 uur

16   Films in het Dorpshuis
16   Vergadering Gemeenteraad - Gemeentehuis, 20.00 uur
17   Excursie Jutten en schelpen zoeken VVV, 11.00 uur
17   LW  Bingo (5 - 99 jaar) - Landal Vitamaris, 14.30 uur
18   Excursie Wadexcursie VVV, 10.00 uur
18   Spelletjesmiddag (ouderwerk) - Dorpshuis, 15.00 uur
19   Excursie Wadexcursie (Duits) VVV, 11.00 uur
20   Excursie Vogels kijken (Duits) VVV, 08.00 uur

20   LW Heel Schier (AL), 10.00 uur
20   LW Dikso (6 - 12 jaar) - Kittiwake, 19.00 uur

20   Filmhuis: Jan Vrijman, Godfried Bomans en Winter op Schier - Dorpshuis, 20.00 uur
21   Concert NNO - Hotel Brasserie Om de Noord, 14.00 uur 
21   LW Weerwolven (12 - 16 jaar) - Kittiwake, 20.30 uur
22   LW Levend Stratego (7 - 12 jaar) - Berkenplas, 14.00 uur
22   LW Spannend Spel (10 - 16 jaar) - Landal Vitamarisd, 20.00 uur

23   LW Speurneusjes (4 - 8 jaar) - Kittiwake, 10.00 uur
23   Excursie Jutten en schelpen zoeken (Duits) VVV, 11.00 uur
23   LW Cakepoppies (5 - 12 jaar) - Tox Bar, 14.00 uur
23   LW Lasergame (6 - 11 jaar) - Berkenplas, 18.30 uur
23   LW Lasergame (12 - 16 jaar) - Berkenplas, 20.30 uur

23   Films in het Dorpshuis
24   LW Lollige lichtjes (6 - 12 jaar) - Kittiwake, 10.00 uur
24   Excursie Leer het eiland fietsend kennen VVV, 11.00 uur
24   LW Vossenjacht (6 - 12 jaar) - Kittiwake, 14.00 uur
24   Excursie Wadexcursie (Duits) VVV, 17.15 uur
24   LW Bingo (5 - 99 jaar) - Landal Vitamaris, 19.00 uur
25   LW Herfstdieren (4 - 10 jaar) - Kittiwake, 10.00 uur
25   Excursie Vogels kijken (Duits) VVV, 11.00 uur
25   LW Robin Hoodies (12 - 16 jaar) - Berkenplas, 15.00 uur
25   Excursie Wadexcursie VVV, 17.15 uur

25   Films in het Dorpshuis
26   Muziekoptreden 'Simpel Zat'- It Aude Bethus, 21.30 uur
27   Excursie Leer het eiland fietsend kennen VVV, 11.00 uur
27   Dikso (6 - 12 jaar) - Kittiwake, 19.00 uur
27   Muziekoptreden 'Simpel Zat'- It Aude Bethus, 21.30 uur
28   Excursie Jutten en schelpen zoeken VVV, 11.00 uur
30   Excursie Leer het eiland fietsend kennen VVV, 11.00 uur


- November

01   November wandelmaand
01   Excursie Wadexcursie VVV, 09.00 uur
03   Excursie Wadexcursie VVV, 11.00 uur
03   Excursie Trekvogels BZ, 11.00 uur
04   Rondje cultuur historie - VVV, 13.00 uur 
05   Gluren bij de buren - 20.00 - 21.30 uur
06   Excursie Paddenstoelwandeling - VVV, 10.00 uur
06   Vergadering Gemeenteraad - Gemeentehuis, 20.00 uur (begroting)
06   Film in het Dorpshuis in kader van Wandelmaand, 20.00 uur
07   Excursie Bezoek met uitleg aan Vredenhof - VVV, 14.00 uur
08   Excursie Strandpalen - VVV, 11.00 uur
08   Publieksavond Nationaal park - Dorpshuis, 20.00 uur
09   Vergadering Ons Belang - Dorpshuis, 20.00 uur
10   Excursie Trekvogels BZ, 11.00 uur
10   Devil's Trail 2018
10   Bunkertocht 'Atlantikwall' - Start bij bunker de Wassermann, 13.00 uur
11   Rondje cultuur historie - VVV, 13.00 uur 
12   Gluren bij de buren - 20.00 - 21.30 uur
13   Excursie Paddenstoelwandeling - VVV, 10.00 uur
13   Film in het Dorpshuis in kader van Wandelmaand, 20.00 uur
14   Excursie Bezoek met uitleg aan Vredenhof - VVV, 14.00 uur
14   Excursie Sterren kijken - VVV, 20.00 uur
15   Excursie Strandpalen - VVV, 11.00 uur
15   Rondje cultuur historie - VVV, 13.00 uur 
17   Excursie Wandeling 'dorp in oorlog' - VVV, 13.00 uur
18   Rondje cultuur historie - VVV, 13.00 uur 
19   Gluren bij de buren - 20.00 - 21.30 uur
20   Excursie Trekvogels BZ, 10.00 uur
21   Excursie Bezoek met uitleg aan Vredenhof - VVV, 14.00 uur
24   Excursie Trekvogels BZ, 11.00 uur
24   Feest met Sint en Pieten - Dorpshuis, 15.00 - 16.30 uur
25   Rondje cultuur historie - VVV, 13.00 uur 
27   Filmhuis: Films ('De laatste jacht'en 'Eilanders van weleer') - Dorpshuis, 20.00 uur
27   Excursie Sterren kijken - VVV, 20.00 uur
30   Vergadering Ons Belang - Dorpshuis, 20.00 uur


- December

04    Vergadering Ons Belang - Dorpshuis, 20.00 uur
11    Vergadering Gemeenteraad - Gemeentehuis, 20.00 uur
15    Winterfair - COS, 14.00 uur
22    Films in het Dorpshuis
27    Bingo-avond Rotary - Dorpshuis, 20.00 uur
28    Filmfestival, diverse eilandfilms - Dorpshuis, 10.00 - 22.00 uur
29    Midwinterfestival 2018 - Dorpshuis, 10.00 - 22.00 uur
29    Filmhuis: Première 'Eiland vrouwen' - Dorpshuis
31    Oud & Nieuw - 20.00 - 03.00 uur


2019

- Januari

02    Films in het Dorpshuis
03    Films in het Dorpshuis


- Februari

01/02  Toneelweekend eilander toneelvereniging